SALAMIS GARDENS:

DENİZ ve TARİHLE İÇ İÇE BİR YAŞAM

Salamis Bölgesi’nde yer alan ve ismini Salamis Antik Kenti’nden alan Salamis Gardens projesi, denize 750 metre mesafedeki konumuyla deniz ve tarihle iç içe bir yaşam sunuyor.

kktc satılık villalar salamis

Yılın 365 gününde konforlu yaşam sağlayacak şekilde tasarlandı.

Size cenneti anımsatacak peyzajı ve 200 m2 yüzme havuzu özellikleri ile ön plana çıkan, her evin ayrı otoparkı olacak şekilde tasarlanmış evlerimiz, 365 gün konaklamaya uygun olacak şekilde projelendirilmiştir.

Deniz havasıyla iç içe: Adanın en iyi plajlarına sadece 750 metre mesafede!

Salamis bölgesinde yer alan proje, denize sadece 750 metre mesafede olup, birçok otel ve plaja komşudur.

200 m2 ortak kullanıma açık havuz

Salamis Gardens evlerinin merkezinde yer alan 200 m2 büyüklüğündeki ortak kullanıma açık havuz, gün içerisinde serinlemek isteyenler için düşünüldü.

Kültürel dokuya uygun doğal malzemeler, bahçe ve teras

Kültürel dokuya uygun olması hedeflenen Salamis Gardens evleri doğal mimariden esinlenilerek dizayn edildi. Bahçe ve teras özellikleriyle dikkat çeken evler, begonvillerle örtülü çardaklarıyla birlikte kahve keyfinizi bir üst seviyeye çıkarıyor.

Türk Tapulu ve tapuları hazır olan 36 lüks konut

Tapuları hazır olan toplam 36 adet lüks konseptteki şömineli, merkezi jeneratör sistemli toplam 6.700 m2 alan üzerine kurulu bu son derece özel ve nitelikli projede sınırlı sayıdaki yerin seçkin sahiplerinden biri olma fırsatını kaçırmayın!

Güncel Fotoğraflar

Sizi arayalım.

Kıbrıs’ta konut projeleri ve diğer konular hakkında bilgi almak için lütfen buradaki formu doldurun.

Yeniboğaziçi Satılık Daire

Yeniboğaziçi, Kuzey Kıbrıs’ın Gazimağusa ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Çevresel olanaklarıyla ön plana çıkan Yeniboğaziçi, Venus Beach, Kocareis Beach, Venus Beach gibi eşsiz plajların yanı sıra Salamis Antik Kenti’ne de ev sahipliği yapıyor. Sakin Şehir (Cittaslow) unvanına sahip olan Yeniboğaziçi hem Kıbrıslılar hem de yabancı turistlerin ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Yeniboğaziçi satılık daire araştırmalarını yoğunlaştıran bu olanaklar sebebiyle yaşanabilir emlak projelerinin sayısı artıyor.

Hem Gazimağusa hem de İskele’ye olan yakınlığı nedeniyle sıklıkla tercih edilen konumların başında gelen Yeniboğaziçi’nde kazançlı bir emlak yatırımı yapmanız oldukça kolaydır. Yeniboğaziçi satılık daire kararınızı vermeden önce Salamis Gardens projesi hakkında daha fazla bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Konuşmaya Başla
Detaylı bilgi alın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?