400 Online Kullanıcı

BIOLUSTRE Revive Repair Treatment


35 USD

KIBRIS / GAZİMAĞUSA / İnönü

İlan No
73

İlan Tarihi
06-04-2023

Üyelik Tarihi :
Telefon :

Mobil :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin

12
İlan Açıklaması

KULLANIM ŞEKLİ:

1- Saçınızı temizleyici şampuanla yıkayınız. Bu saçın gövdesini kaplayan bütün yağı ve yapışkanlığı ortadan kaldırır. Biolustre saçları içten dışarıya doğru onarım yapar, bu nedenle saçlarınız tamamen arınmış olması önemlidir, böylece Biolustre saç şaftına tam erişime sahip olur. Saçı en az iki kez yıkayınız.

2- Saçlarınızı havluyla kurulayınız. Eğer saçlarınız orta hasardan daha fazla hasar aldıysa saç kurutucusuyla kurutmanız daha iyi olacaktır. Saçın tamamen kurutulması saç kütikülünü açar ve Biolustre onarıcı yapı taşlarının saç köklerine girmesine izin verir.

3- Saç katmanlarını kaldırıp ürünün tüm saçlara nüfuz etmesini sağlayarak Biolustre ile saçları doyurun. Saç uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak 3-4 doz kullanınız. Özellikle saçların uçlarını doyurun. Biolustre saç şaftına girer ve saça bir polimer ile bağlanır.

4- Kurutucu altında veya fön ile saçlarınızı kurutunuz. Her ikisi de uygundur. Biolustre ısı ile aktive olur, orta ila yüksek ısıda kurutunuz. Biolustre saçta sertleşecek. Bu normal. Saçı sakın taramayınız bu saçın kırılmasına neden olacaktır. En iyi sonucu elde etmek için alt katmanlarla beraber saçın tümünü kuruttuğunuzdan emin olunuz.

5- Nazikçe, sertliği gidene kadar ılık suyla saçı durulayınız. Ovmadan saçlarınızı çok yavaş bir şekilde gevşetiniz. Saçlar yumuşadıktan sonra, temizleyici bir şampuanla en az iki kez yıkayınız. Saçı şekillendirmeden veya saç kremi kullanmadan önce saçın tüm ürünlerden arındırılması önemlidir. Bazı saç türleri ürünü diğerlerinden daha fazla emer. Tüm ürünlerden arındırdığınızdan emin olun. 6- Saçlarınız artık onarılmıştır. Saçlarınıza her zaman ki gibi bakım yapıp şekillendirebilirsiniz. Unutmayın, Biolustre Revive anında saçınızı 300 onaran Dünyadaki tek ödül almış devrim niteliğinde bir bakımdır.


71 Kişi Tarafından Görüntülendi
İlan Konumu
Ads