400 Online Kullanıcı

BIOLUSTRE Revive Repair Treatment 250 Ml


10 USD

KIBRIS / GAZİMAĞUSA / İnönü

İlan No
111

İlan Tarihi
13-04-2023

BIOLUSTRE
Üyelik Tarihi : 12 Nisan 2023
Kullanıcının Mağazası
Telefon :

Mobil :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin

12
İlan Açıklaması

BİOLUSTRE Canlandırıcı Onarım Tedavisi: Öncelikle saçınıza zarar verme korkusu olmaksızın boya, vurgulama, perma yapabilir veya istediğiniz sıklıkta düzleştirebilirsiniz.

KULLANIM TALİMATLARI: 1- Saçınızı temizleyici şampuanla yıkayın. Bu saçın gövdesini kaplayan bütün yağı ve yapışkanlığı ortadan kaldırır. Biolustre saçları içten dışarıya doğru onarır, bu nedenle saçların tamamen arınmış olması önemlidir, böylece Biolustre saç şaftına tam erişime sahip olur. Saçı en az iki kez yıkayın.

2- Saçlarınızı havluyla kurulayın. Eğer saçlarınız orta hasardan daha fazla hasar aldıysa saç kurutucusuyla kurutmanız daha iyi olacaktır. Saçın tamamen kurutulması saç kütikülünü açar ve Biolustre onarıcı yapı taşlarının saç köklerine girmesine izin verir.

3- Saç katmanlarını kaldırıp ürünün tüm saçlara nüfuz etmesini sağlayarak Biolustre ile saçları doyurun. Saç uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak 3-4 kez kullanınız. Özellikle saçların uçlarını ve kuru diplerine uygulayınız. Biolustre saç şaftına girer ve saça kimyasal olarak sentetik bir polimer ile bağlanır.

4- Kurutucu altında veya fön ile saçlarınızı kurutunuz. Her ikisi de uygundur. Biolustre ısı ile aktive olur, orta ila yüksek ısıda kurutunuz. Biolustre saçta sertleşecek. Bu normal saçı sakın taramayınız bu saçın kırılmasına neden olacaktır. En iyi sonucu elde etmek için alt katmanlarla beraber saçın tümünü kuruttuğunuzdan emin olun.

5- Nazikçe, sertliği gidene kadar ılık suyla saçı durulayın. Ovmadan saçlarınızı çok yavaş bir şekilde gevşetiniz. Saçlar yumuşadıktan sonra, temizleyici bir şampuanla en az iki kez yıkayınız. Saçı şekillendirmeden veya saç kremi kullanmadan önce saçın tüm ürünlerden arındırılması önemlidir. Bazı saç türleri ürünü diğerlerinden daha fazla emer. Tüm ürünlerden arındırdığınızdan emin olunuz.

6- Saçlarınız artık onarılmıştır. Saçlarınıza her zaman ki gibi bakım yapıp şekillendirebilirsiniz. Unutmayın, Biolustre topikal bir krem değildir. Saçlarınızı yıkamaz ve bir saç kreminin yerini tutmaz. Sadece saçlarınız zarar gördüğünde kullanmanız gerekmektedir.


54 Kişi Tarafından Görüntülendi
İlan Konumu
Ads