Ev Dekorasyon

Düşük Maliyetler ile Ev Dekorasyonu Yenileme

Günümüzün büyük bir bölümünü içinde geçirdiğimiz evlerimizde kendimize ait eşyalar ve yansımalar görmek elbette önemlidir. Bu nedenle ev dekorasyonu yenileme söz konusu olduğunda, eviniz içerisinde sevdiğiniz objeler, şekiller ve renkler tercih etmek sizlere yaşam alanınız ile daha derin bir bağ kurma fırsatı verir. Zaman içerisinde değişen dekorasyon modası ve kişisel zevkleriniz sizleri daha farklı dekorasyonlar tercih etmeye sürükleyebilir. Bu noktada evinizi baştan aşağı yeniden düzenlemek sizler için yüksek maliyetlere neden olabilir. Ancak düşük maliyetler ile evinizi istediğiniz gibi yeniden dekore etmeniz mümkün. Beğendiğiniz ve alanınızda görmek istediğiniz tüm dekorasyon fikirlerini evinizde DIY (kendin yap) teknikleri ile üretebilirsiniz. Pahalı markalarda beğendiğiniz heykelleri, evinizde yeni alanlar yaratmak için kullanmak istediğiniz kutuları DIY araçları ile hazırlayabilir ve ev dekorasyonu yenileme zamanı sırasında kullanabilirsiniz.

Nasıl Bir Ev Dekorasyonu Yapmak İstediğinizi Belirleyin

Ev Dekorasyonu Seçenekleri

Başlangıçta ev dekorasyonu tasarımı hazırlarken kendi zevklerinize göre evinizi dizayn etmiş olsanız da zevkleriniz zaman içinde değişebilir. Ya da evinizde ev tasarımınızın yanı sıra daha farklı objeler ve evinizin havasını değiştirecek tablolar görmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle ev tasarımınız için neleri tercih edeceğinizi belirlemeniz son derece önemli. Eğer yeteri kadar zamanım var ancak ev dekorasyonumu baştan aşağı yenilemek için yeterli bütçem yok diyorsanız, kendi hazırlayacağınız tablolar, objeler ve ucuz maliyetli malzemeler ile evinizi baştan aşağı yenilemeniz mümkün.

Beğendiğiniz Tüm Dekorasyon Seçeneklerini Kendi Başınıza Yapmanız Mümkün!

Ev Dekorasyonu ve Tablolar

Ev dekorasyonu yenileme süreci oldukça farklı kombinasyonlar ile karşılaşabileceğiniz bir alan. Ancak evinizin hangi alanlarında ne tarz değişiklikler yapacağınızı belirlediyseniz geriye yalnızca bir adım kalıyor; üretmek! Örneğin evinizde daha fazla biblo görmek istiyorsanız, hazır kil ve seramikler yardımı ile bu bibloları kolaylıkla yapabilirsiniz. Kil ve seramikler için özel olarak satılan, düşük maliyetli kalıpları kullanarak istediğiniz biblo seçeneklerini dilediğiniz boyutlarda hazırlayabilir, hoşunuza giden renklerde boyamalar yaparak evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizde olmasını istediğiniz görsel ya da tabloları, kanvas üzerine baskı yaptırarak daha uygun maliyetlerde evinize asabilirsiniz. Koltuk ve yastıklarınız için yeni kumaşlar alarak örtü renklerinizi değiştirebilir hazırda var olan yastıklarınız için beğendiğiniz desenlerde kılıflar tercih ederek evinizi yeni baştan yaratabilirsiniz.

Dilerseniz vintage dekorasyonlarla ilgili olarak Nostaljik Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha Geniş Bir Alan Tasarımı İçin Aynaları Tercih Edin

Ev Dekorasyonu Yenileme

Ev dekorasyon önerileri her ev için uygun görünmeyebilir. Örneğin evinizin alanı size küçük görünüyor ve alan konusunda kendinizi rahat hissetmiyor olabilirsiniz. Ev dekorasyonu yenileme sürecinde en önemli parçalarından olan aynalar bu noktada kurtarıcı aksesuarlardandır. Aynalar evinizin iç alanının daha geniş ve daha ferah görünmesine yardımcı olur. Eviniz için tercih edeceğiniz ayna seçenekleri ile yaşam alanınıza derinlik katabilir daha ferah bir deneyim yaşayabilirsiniz. Alabileceğiniz yüksek maliyetli aynaların yanı sıra bir camcıdan alacağınız ayna parçaları ile evinizin istediğiniz alanlarına aynaları monte edebilir özgün ve ferah bir tasarım benimseyebilirsiniz.

Kendi Temanızı Yaratın

Ev Dekorasyonu Yenileme Fikirleri

Ev dekorasyon ürünleri ev tasarımının önemli parçalarıdır. Ancak bu dekorasyon ürünlerinin farklı kategorilerde olması evinizde boğucu bir hava olmasına neden olabilir. İster maksimalist ister minimalist ev tasarımlarında olsun kullanacağınız eşyaların birbirine olan uyumu, ev dekorasyonunuzun görünümünü etkiler. Evinizde aynı anda hem modern hem de vintage aksesuarlar tercih etmek, dekorasyon görüntüsünün içinize sinmemesine neden olabilir. Yaşam alanlarınız için tercih edeceğiniz ucuz maliyetli objelerde kendi temanızı koruyarak, ev dekorasyonu yenileme sürecinizde orijinal değişimler yakalayabilirsiniz. Örneğin daha vintage ve otantik ev tasarımı seçeneklerinden hoşlanıyorsanız, evinizde deniz kabukları, ipler ve kumaş parçaları ile hazırlayacağınız aksesuarlar ile otantik temayı yakalayabilirsiniz. Marangozlardan ya da doğadan bulabileceğiniz tahta ve odun parçaları ile ev dekorasyon ürünlerinizi tasarlayabilir, yaşam alanınızda tamamen kendinize ait parçalar ile ucuz maliyetli yenilikler yapabilirsiniz.

Kıbrıs Satılık Emlak Projelerini İnceleyin
akolmarine kıbrıs
Salamis Gardens projesi kıbrıs
Bizi Tanıyın
upCyprus, Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak, çalışmak, yatırım yapmak, Kıbrıs satılık ev, daire, villa gibi emlak yatırımları ve tatil seçenekleri gibi konularda değerli ve güncel bilgiler sağlayan KKTC rehberidir. Herhangi bir konuda yardım ihtiyacınız olursa sayfa altında yer alan iletişim butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
Konuşmaya Başla
Detaylı bilgi alın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?